A41-175-28
BelBel
A41-175-28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A41-175-28
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 175VA CHAS MOUNT
Ngā Rauemi: A41-175-28.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A41-175-28
Tau Wae A41-175-28 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 2981 pcs Pepa Raraunga A41-175-28.pdf
Taumaha 5.5 lbs (2.5kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 14V, Series 28V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect
Rahi / Rahi 79.40mm L x 79.70mm W Raupapa All-4-One™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 175 VA Ētahi Ingoa 595-1297
A4117528
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 95.30mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 12.5A, Series 6.25A Tapanga Paatata No