415-0033-MM150
BelBel
415-0033-MM150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 415-0033-MM150
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CBL ASSY SMA RG316 DS 5.906"
Ngā Rauemi: 415-0033-MM150.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 415-0033-MM150
Tau Wae 415-0033-MM150 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CBL ASSY SMA RG316 DS 5.906" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17248 pcs Pepa Raraunga 415-0033-MM150.pdf
Kāhua SMA to SMA Raupapa -
Ētahi Ingoa J10310 Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Te roa 5.906" (150.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 50 Ohms Ira Male to Male
Tautanga - Max 12.4GHz Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male RG-316 DS 5.906" (150.00mm) Tae White
Momo Tae RG-316 DS Hononga Tuarua SMA Male Plug
Hononga Tuatahi SMA Male Plug
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
415-0033-M1.0
415-0033-M1.0
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA PLUG RG316 DS 3.3'
I roto i te taonga: 10370 pcs
Tikiake: 415-0033-M1.0.pdf
RFQ
415-0033-M1.5
415-0033-M1.5
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA PLUG RG316 DS 4.9'
I roto i te taonga: 11558 pcs
Tikiake: 415-0033-M1.5.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA PLUG RG316 DS 24"
Tikiake: 415-0033-024.pdf
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA PLUG RG316 DS 36"
Tikiake: 415-0033-036.pdf
415-0033-M2.0
415-0033-M2.0
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA PLUG RG316 DS 6.6'
Tikiake: 415-0033-M2.0.pdf
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA PLUG RG316 DS 4'
415-0033-MM500
415-0033-MM500
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA RG316 DS 19.69"
Tikiake: 415-0033-MM500.pdf
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA PLUG RG316 DS 12"
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA PLUG RG316 DS 6"
415-0033-MM750
415-0033-MM750
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA RG316 DS 29.53"
Tikiake: 415-0033-MM750.pdf
415-0033-MM250
415-0033-MM250
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA RG316 DS 9.843"
Tikiake: 415-0033-MM250.pdf
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA PLUG RG316 DS 18"
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel