415-0004-MM150
BelBel
415-0004-MM150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 415-0004-MM150
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CBL ASSY SMB PLUG RG316 5.906"
Ngā Rauemi: 415-0004-MM150.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 415-0004-MM150
Tau Wae 415-0004-MM150 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CBL ASSY SMB PLUG RG316 5.906" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9147 pcs Pepa Raraunga 415-0004-MM150.pdf
Kāhua SMB to SMB Raupapa -
Ētahi Ingoa J10247 Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Te roa 5.906" (150.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 50 Ohms Ira Female to Female
Tautanga - Max 4GHz Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly Coaxial SMB to SMB Female to Female RG-316 5.906" (150.00mm) Tae White
Momo Tae RG-316 Hononga Tuarua SMB Plug Female Socket, Right Angle
Hononga Tuatahi SMB Plug Female Socket, Right Angle
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMB PLUG RG316 DS 12"
I roto i te taonga: 3902 pcs
Tikiake: 415-0006-012.pdf
RFQ
415-0004-MM750
415-0004-MM750
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMB PLUG RG316 29.53"
I roto i te taonga: 8056 pcs
Tikiake: 415-0004-MM750.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMB PLUG RG316 30"
Tikiake: 415-0004-030.pdf
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMB PLUG RG316 18"
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMB PLUG RG316 36"
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMB PLUG RG316 DS 18"
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMB PLUG RG316 24"
415-0004-M1.0
415-0004-M1.0
Tikiake: 415-0004-M1.0.pdf
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMB PLUG RG316 12"
415-0004-MM250
415-0004-MM250
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMB PLUG RG316 9.843"
Tikiake: 415-0004-MM250.pdf
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMB PLUG RG316 DS 6"
415-0004-MM500
415-0004-MM500
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMB PLUG RG316 19.69"
Tikiake: 415-0004-MM500.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel