40IMX7-24-9C
BelBel
40IMX7-24-9C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 40IMX7-24-9C
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 7W
Ngā Rauemi: 40IMX7-24-9C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 40IMX7-24-9C
Tau Wae 40IMX7-24-9C Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 7W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5374 pcs Pepa Raraunga 40IMX7-24-9C.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 16.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module, Conformal Coated Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.4mm)
Raupapa Melcher IMX7 Mana (Watts) 7W
Packaging Bulk Paa / Case 14-DIP Module, 9 Leads
Tae Mahi -40°C ~ 71°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 24V 300mA 16.8V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 300mA Nga tono ITE (Commercial), Railway