331010-1PC-LT
BelBel
331010-1PC-LT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 331010-1PC-LT
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN MOD PLUG 10P10C
Ngā Rauemi: 1.331010-1PC-LT.pdf2.331010-1PC-LT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 331010-1PC-LT
Tau Wae 331010-1PC-LT Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 101328 pcs Pepa Raraunga 1.331010-1PC-LT.pdf2.331010-1PC-LT.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga IDC Te whakangungu Unshielded
Whakapene Rauemi - Raupapa 33
Ratonga - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 30300-800
331010-1PC-LT-ND
Tau o nga Tūnga / Hoapā 10p10c (RJ50)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Te roa 0.541" (13.74mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Thermoplastic
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga - Momo Hononga Plug
Tae - Momo Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
331010-1PC
331010-1PC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN MOD PLUG 10P10C
I roto i te taonga: 99739 pcs
Tikiake: 331010-1PC.pdf
RFQ
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: CONTACT FINGER EMI SMD
I roto i te taonga: 69745 pcs
Tikiake:
RFQ
33101C
33101C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 2.4A 70 MOHM TH
Tikiake: 33101C.pdf
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: WE-SECF SMD EMI CONTACT FINGER
Tikiake:
Kaihanga: Murata Power Solutions Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 760MA 221 MOHM TH
Tikiake: 33102C.pdf
331001
Whakaahuatanga: SMD EMI CONTACT FINGER WE-SECF
I roto i te taonga: 664 pcs
3310-PR-TF
3310-PR-TF
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: 5000A FLUKE 1750 THIN FLEXI 61CM
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 7.6A 20 MOHM TH
3310-PR-TF-II
3310-PR-TF-II
Kaihanga: Fluke Electronics
I roto i te taonga: 63 pcs
Tikiake: 3310-PR-TF-II.pdf
Kaihanga: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Whakaahuatanga: CORD 14AWG 3COND M/F BLK 118"SJT
Tikiake: 331010-01.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel