32-2098UL
BelBel
32-2098UL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 32-2098UL
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED
Ngā Rauemi: 1.32-2098UL.pdf2.32-2098UL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 32-2098UL
Tau Wae 32-2098UL Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 73230 pcs Pepa Raraunga 1.32-2098UL.pdf2.32-2098UL.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga IDC Te whakangungu Shielded
Whakapene Rauemi - Raupapa Aim
Ratonga Cat5 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 322098UL
J10087
Tau o nga Tūnga / Hoapā 8p8c (RJ45, Ethernet)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 0.885" (22.48mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycarbonate (PC)
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug
Tae Translucent - Clear Momo Tae Flat Oval or Round Cable, Solid or Stranded Wires
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
32-2112T
32-2112T
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: NEON PANEL INDICATOR 125V
I roto i te taonga: 26557 pcs
Tikiake: 32-2112T.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: INDCTR LIGHT
I roto i te taonga: 44733 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
Tikiake: 32-2038.pdf
Kaihanga: Aries Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
Tikiake: 32-1518-11.pdf
Whakaahuatanga: INDCTR LIGHT
Tikiake:
Tikiake: 32-2111T.pdf
32-1518-11H
32-1518-11H
Tikiake: 32-1518-11H.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel