24IMP3-15-7
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 24IMP3-15-7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 3W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24IMP3-15-7
Tau Wae 24IMP3-15-7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4396 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 10V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.47" H (31.8mm x 20.3mm x 11.9mm)
Raupapa IMP Mana (Watts) 3W
Packaging Bulk Paa / Case 24-DIP Module, 12 Leads
Tae Mahi -25°C ~ 71°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OCP, SCP
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 10V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 200mA Nga tono ITE (Commercial)