12IMR40-24-2
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12IMR40-24-2
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 40W
Ngā Rauemi: 12IMR40-24-2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12IMR40-24-2
Tau Wae 12IMR40-24-2 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4257 pcs Pepa Raraunga 12IMR40-24-2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 2.75" L x 2.75" W x 0.90" H (70.0mm x 70.0mm x 23.0mm) Raupapa IMR40
Mana (Watts) 40W Packaging -
Paa / Case 7-DIP Module Ētahi Ingoa Q1145230
Tae Mahi -10°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga - He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 24V 2A 9V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 2A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VI-2WK-MV-F4
VI-2WK-MV-F4
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 40V 150W
I roto i te taonga: 5322 pcs
Tikiake: VI-2WK-MV-F4.pdf
RFQ
V300B24M150BS3
V300B24M150BS3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 150W
I roto i te taonga: 5674 pcs
Tikiake: V300B24M150BS3.pdf
RFQ
VE-BWF-IW
VE-BWF-IW
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 72V 100W