10-1200-LPI
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10-1200-LPI
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: 10-1200-LPI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10-1200-LPI
Tau Wae 10-1200-LPI Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 7489 pcs Pepa Raraunga 10-1200-LPI.pdf
Taumaha 0.75 lb (340.19g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 5V, Series 10V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Semi-Toroidal Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 66.80mm L x 55.60mm W Raupapa LPI
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 12 VA Ētahi Ingoa 595-1232
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 26.60mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 2.4A, Series 1.2A Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
10-12
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: XFRMR LAMINATED 120VA CHAS MOUNT
I roto i te taonga: 1245 pcs
Tikiake: 10-12.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: 20 PT 07 20 E/B E
I roto i te taonga: 6151 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: EAO
Whakaahuatanga: INCANDESCENT LAMP T6,8 12V/100MA
Tikiake:
10-12
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: G6 BULB SOCKET BAYONET
10-117933-18X
10-117933-18X
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: 18 PT 07 18 E/B E (027)
Whakaahuatanga: PT 07 16 E/B E (027)
Kaihanga: EAO
Whakaahuatanga: INCANDESCENT LAMP T6,8 30V/40MA
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SKT 1/4DR 12PT 9/16
Whakaahuatanga: INCANDESCENT LAMP T6,8 6V/200MA
Whakaahuatanga: (02-963.02) LED T-6.8/6V 45MA RE
Whakaahuatanga: LAMP T6.8 28V/40MA 02/03 (WAS 02
Whakaahuatanga: INCANDESCENT LAMP T6,8 24V/50MA
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel