0ZSA0175FF1E
BelBel
0ZSA0175FF1E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ZSA0175FF1E
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 15V 1.75A STRAP
Ngā Rauemi: 0ZSA0175FF1E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZSA0175FF1E
Tau Wae 0ZSA0175FF1E Kaihanga Bel
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 15V 1.75A STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 350151 pcs Pepa Raraunga 0ZSA0175FF1E.pdf
Momotuhi - Max 15V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm)
Rahi / Rahi 0.866" L x 0.199" W (22.00mm x 5.05mm) Raupapa 0ZSA
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 120 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 50 mOhms
Ratonga - Packaging -
Paa / Case Strap Ētahi Ingoa 507-2277
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae User Defined
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 1.75A Ih User Defined Strap
I teie nei - Te haere (Te) 3.8A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.75A Whakaaetanga cURus, TUV