0ZRR0040FF2E
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ZRR0040FF2E
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 400M
Ngā Rauemi: 0ZRR0040FF2E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZRR0040FF2E
Tau Wae 0ZRR0040FF2E Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 5496 pcs Pepa Raraunga 0ZRR0040FF2E.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 3.8s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.299" Dia x 0.122" T (7.60mm x 3.10mm) Raupapa 0ZRR
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 1.29 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 550 mOhms
Ratonga - Packaging -
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 400mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 800mA Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 400mA Whakaaetanga cURus, TUV, UL