0ZRN0300FF1E
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ZRN0300FF1E
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 3A
Ngā Rauemi: 0ZRN0300FF1E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZRN0300FF1E
Tau Wae 0ZRN0300FF1E Kaihanga Bel
Whakaahuatanga RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 3A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 338379 pcs Pepa Raraunga 0ZRN0300FF1E.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.346" L x 0.118" W (8.80mm x 3.00mm) Raupapa 0ZRN
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 79 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 33 mOhms
Ratonga - Packaging -
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 507-2388
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.543" (13.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 3A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 6A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 3A Whakaaetanga cURus, TUV, UL