0ZRM0185FF1A
BelBel
0ZRM0185FF1A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ZRM0185FF1A
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 120V 1.85A RADIAL
Ngā Rauemi: 0ZRM0185FF1A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZRM0185FF1A
Tau Wae 0ZRM0185FF1A Kaihanga Bel
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 120V 1.85A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 166048 pcs Pepa Raraunga 0ZRM0185FF1A.pdf
Momotuhi - Max 120V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 12.6s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.783" Dia x 0.161" T (19.90mm x 4.10mm) Raupapa 0ZRM
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 190 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 80 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 0ZRM0185FF
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.980" (24.90mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 120V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 3.7A Anei - Max 12A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.85A Whakaaetanga cURus, TUV