0ZRG0135FF1E
Hua Hua
Tau Wae: 0ZRG0135FF1E
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 1.35
Ngā Rauemi: 0ZRG0135FF1E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZRG0135FF1E
Tau Wae 0ZRG0135FF1E Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 423067 pcs Pepa Raraunga 0ZRG0135FF1E.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 4.5s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm) Raupapa 0ZRG
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 120 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 40 mOhms
Ratonga - Packaging -
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 507-2379
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 2.7A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.35A Whakaaetanga cURus, TUV, UL