0ZRE0012FF2C
BelBel
0ZRE0012FF2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ZRE0012FF2C
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 240V 120MA RADIAL
Ngā Rauemi: 0ZRE0012FF2C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZRE0012FF2C
Tau Wae 0ZRE0012FF2C Kaihanga Bel
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 240V 120MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 378965 pcs Pepa Raraunga 0ZRE0012FF2C.pdf
Momotuhi - Max 240V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 15s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.327" L x 0.150" W (8.30mm x 3.80mm) Raupapa 0ZRE
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 12 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 3 Ohms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.421" (10.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 240V 120mA Ih Through Hole Radial, Disc I teie nei - Te haere (Te) 300mA
Anei - Max 2A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 120mA