0ZRC0090FF1E
BelBel
0ZRC0090FF1E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ZRC0090FF1E
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 90V 900MA RADIAL
Ngā Rauemi: 0ZRC0090FF1E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZRC0090FF1E
Tau Wae 0ZRC0090FF1E Kaihanga Bel
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 90V 900MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 521086 pcs Pepa Raraunga 0ZRC0090FF1E.pdf
Momotuhi - Max 90V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 7.2s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.461" L x 0.122" W (11.70mm x 3.10mm) Raupapa 0ZRC
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 470 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 200 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 507-1340
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.622" (15.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 90V 900mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 1.8A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 900mA Whakaaetanga cURus, TUV