0ZCN0200FF2C
BelBel
0ZCN0200FF2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ZCN0200FF2C
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 6V 2.0A 2016
Ngā Rauemi: 0ZCN0200FF2C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZCN0200FF2C
Tau Wae 0ZCN0200FF2C Kaihanga Bel
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 6V 2.0A 2016 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 244683 pcs Pepa Raraunga 0ZCN0200FF2C.pdf
Momotuhi - Max 6V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 3s Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm)
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.160" W (5.08mm x 4.07mm) Raupapa 0ZCN
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 100 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 48 mOhms
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2016 (5041 Metric), Concave Ētahi Ingoa 507-2440-6
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 2A Ih Surface Mount 2016 (5041 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 4.2A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 2A Whakaaetanga cURus, TUV, UL