0ZCH0175FF2E
BelBel
0ZCH0175FF2E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ZCH0175FF2E
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210
Ngā Rauemi: 0ZCH0175FF2E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZCH0175FF2E
Tau Wae 0ZCH0175FF2E Kaihanga Bel
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 419136 pcs Pepa Raraunga 0ZCH0175FF2E.pdf
Momotuhi - Max 6V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 600ms Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm)
Rahi / Rahi 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) Raupapa 0ZCH
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 80 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 20 mOhms
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1210 (3225 Metric), Concave Ētahi Ingoa 507-1791-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.75A Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 3.5A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.75A Whakaaetanga cURus, TUV