0ZCG0160BF2C
BelBel
0ZCG0160BF2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ZCG0160BF2C
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 1.6A 1812
Ngā Rauemi: 0ZCG0160BF2C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZCG0160BF2C
Tau Wae 0ZCG0160BF2C Kaihanga Bel
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 1.6A 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 843182 pcs Pepa Raraunga 0ZCG0160BF2C.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 1s Te matotoru (Max) 0.053" (1.35mm)
Rahi / Rahi 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Raupapa 0ZCG
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 100 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric), Concave Ētahi Ingoa 507-1776-2
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.6A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 3.2A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.6A Whakaaetanga cURus, TUV