0ZCA0100FF2E
BelBel
0ZCA0100FF2E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ZCA0100FF2E
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 6V 1A 1206
Ngā Rauemi: 0ZCA0100FF2E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZCA0100FF2E
Tau Wae 0ZCA0100FF2E Kaihanga Bel
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 6V 1A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4209 pcs Pepa Raraunga 0ZCA0100FF2E.pdf
Momotuhi - Max 6V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 300ms Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm)
Rahi / Rahi 0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm) Raupapa 0ZCA
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 210 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 55 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Concave Ētahi Ingoa 0ZCA0100FF
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave I teie nei - Te haere (Te) 1.8A
Anei - Max 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1A