0RHB-C5T033G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0RHB-C5T033G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 165W
Ngā Rauemi: 0RHB-C5T033G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RHB-C5T033G
Tau Wae 0RHB-C5T033G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 165W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4655 pcs Pepa Raraunga 0RHB-C5T033G.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.40" W x 0.42" H (57.9mm x 70.0mm x 10.7mm)
Raupapa 0RHB-C5T Mana (Watts) 165W
Packaging Tray Paa / Case 11-DIP Module, 1/2 Brick
Ētahi Ingoa 0RHB-C5T033 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO He pai 92.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 50A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 50A