0REB-C0T050
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0REB-C0T050
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 100W
Ngā Rauemi: 0REB-C0T050.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0REB-C0T050
Tau Wae 0REB-C0T050 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4689 pcs Pepa Raraunga 0REB-C0T050.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.30" L x 0.90" W x 0.43" H (58.4mm x 22.9mm x 10.9mm)
Raupapa 0REB-C0T Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 92% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 20A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
REC7.5-1212DRW/H1/A/M/SMD
REC7.5-1212DRW/H1/A/M/SMD
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 8W
I roto i te taonga: 4044 pcs
Tikiake: REC7.5-1212DRW/H1/A/M/SMD.pdf
RFQ
0REB-C0T05L
0REB-C0T05L
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 100W
I roto i te taonga: 5794 pcs
Tikiake: 0REB-C0T05L.pdf
RFQ
VE-BNK-EY-F1
VE-BNK-EY-F1
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 40V 50W