0ADKP6300-RE
BelBel
0ADKP6300-RE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ADKP6300-RE
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 6.3A 600VAC/500VDC
Ngā Rauemi: 0ADKP6300-RE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ADKP6300-RE
Tau Wae 0ADKP6300-RE Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 6.3A 600VAC/500VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 112193 pcs Pepa Raraunga 0ADKP6300-RE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm) Raupapa 0ADKP
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5mm x 20mm (Axial) Ētahi Ingoa 0ADKP6300RE
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 80
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic Whakatauranga onamata 6.3A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200A AC, 300A DC