0ADBP0200-RE
BelBel
0ADBP0200-RE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ADBP0200-RE
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE CERM 200MA 1000V AXL
Ngā Rauemi: 0ADBP0200-RE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ADBP0200-RE
Tau Wae 0ADBP0200-RE Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE CERM 200MA 1000V AXL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32056 pcs Pepa Raraunga 0ADBP0200-RE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1kV Whakaaetanga Ngaohiko - AC 1kV
Rahi / Rahi 0.266" Dia x 1.292" H (6.76mm x 32.82mm) Raupapa 0ADBP
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Ētahi Ingoa 507-2184
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.0031
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 3.9 Ohms
Whakatauranga onamata 200mA Tae -