0ADBC0600-BE
BelBel
0ADBC0600-BE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ADBC0600-BE
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE CERM 600MA 1000VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0ADBC0600-BE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ADBC0600-BE
Tau Wae 0ADBC0600-BE Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE CERM 600MA 1000VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43650 pcs Pepa Raraunga 0ADBC0600-BE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1kV Whakaaetanga Ngaohiko - AC 1kV
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm) Raupapa 0ADBC
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ētahi Ingoa 507-2177
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.178
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 1.03 Ohms
Whakatauranga onamata 600mA Tae -