0ADAP0315-RE
BelBel
0ADAP0315-RE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ADAP0315-RE
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE CERM 0.315A 600V AXL
Ngā Rauemi: 0ADAP0315-RE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ADAP0315-RE
Tau Wae 0ADAP0315-RE Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE CERM 0.315A 600V AXL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69116 pcs Pepa Raraunga 0ADAP0315-RE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.266" Dia x 1.292" H (6.76mm x 32.82mm) Raupapa 0ADAP
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Ētahi Ingoa 507-2216
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.03
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 1.9 Ohms
Whakatauranga onamata 315mA Tae -