0698Q4000-02
BelBel
0698Q4000-02 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0698Q4000-02
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE 4A 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 0698Q4000-02.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0698Q4000-02
Tau Wae 0698Q4000-02 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE 4A 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 512283 pcs Pepa Raraunga 0698Q4000-02.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 140V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V
Rahi / Rahi 0.329" L x 0.157" W x 0.303" H (8.35mm x 4.00mm x 7.70mm) Raupapa 0698Q
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Box Ētahi Ingoa 0698Q400002
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
DC Resistance 0.016 Ohms Whakatauranga onamata 4A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 150A DC