0697W1600-01
BelBel
0697W1600-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0697W1600-01
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE 1.6A 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 0697W1600-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0697W1600-01
Tau Wae 0697W1600-01 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE 1.6A 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 311041 pcs Pepa Raraunga 0697W1600-01.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 72V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V
Rahi / Rahi 0.329" L x 0.157" W x 0.307" H (8.35mm x 4.00mm x 7.80mm) Raupapa 0697W
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Box Ētahi Ingoa 0697W1600
0697W160001
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 16
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.044 Ohms
Whakatauranga onamata 1.6A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CQC, cURus, PSE, VDE