0697H9150-01
BelBel
0697H9150-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0697H9150-01
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 15A 350VAC 72VDC
Ngā Rauemi: 0697H9150-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0697H9150-01
Tau Wae 0697H9150-01 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 15A 350VAC 72VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 449206 pcs Pepa Raraunga 0697H9150-01.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 72V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V
Rahi / Rahi 0.329" L x 0.157" W x 0.307" H (8.35mm x 4.00mm x 7.80mm) Raupapa 0697H
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Box Ētahi Ingoa 507-1918
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 563
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.0035 Ohms
Whakatauranga onamata 15A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 150A AC, 200A DC Whakaaetanga cURus