0686F1250-01
BelBel
0686F1250-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0686F1250-01
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 1.25A 63VDC 0603
Ngā Rauemi: 0686F1250-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0686F1250-01
Tau Wae 0686F1250-01 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 1.25A 63VDC 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 514185 pcs Pepa Raraunga 0686F1250-01.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W x 0.020" H (1.60mm x 0.81mm x 0.52mm) Raupapa C2F
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 507-2148-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.0045
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 110 mOhms
Whakatauranga onamata 1.25A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A AC, 50A DC Whakaaetanga cURus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0686F2500-01
0686F2500-01
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 2.5A 63VDC 0603