0685T0750-01
BelBel
0685T0750-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0685T0750-01
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE 750MA 63VAC/DC SLOW 1206
Ngā Rauemi: 0685T0750-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0685T0750-01
Tau Wae 0685T0750-01 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE 750MA 63VAC/DC SLOW 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 401872 pcs Pepa Raraunga 0685T0750-01.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.58mm) Raupapa C1T
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 507-1890-2
C1T 750
C1T750
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.06
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.845 Ohms
Whakatauranga onamata 750mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CE, cURus