LDC480-72P
Bel Power SolutionsBel Power Solutions
LDC480-72P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDC480-72P
Kaihanga / Waitohu: Bel Power Solutions
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 72V 480W ORING
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 484 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 484 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
27 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDC480-72P
Tau Wae LDC480-72P Kaihanga Bel Power Solutions
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 72V 480W ORING Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 484 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Mahi 480W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 72V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 4.61" L x 2.20" W x 5.51" H (117.0mm x 56.0mm x 140.0mm) Raupapa LDC480
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Mana (Watts) - Per Port -
Whirihoranga Whakaputa 1 Ētahi Ingoa 179-2905
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Momo Tae DIN Rail
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga LDC480-72P
Ngā Tohu Hua 6.7A Whakaahua nui Enclosed AC DC Converter 1 Output 72V 6.7A 90 ~ 264 VAC Input
He pai - Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 72V 480W ORING
I teie nei - Breakover 4.2kV (4200V) Whakaaetanga -