BZX84B6V2-E3-08
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZX84B6V2-E3-08 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84B6V2-E3-08
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23-3
Ngā Rauemi: BZX84B6V2-E3-08.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84B6V2-E3-08
Tau Wae BZX84B6V2-E3-08 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2061401 pcs Pepa Raraunga BZX84B6V2-E3-08.pdf
Putanga - Whakamotu 10 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown SOT-23-3
Raupapa Automotive, AEC-Q101 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 300mW Ko te poari TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga BZX84B6V2-E3-08 Tae (Max) (Zzt) 6.2V
Whakaahua nui Zener Diode 300mW ±2% Surface Mount SOT-23-3 ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±2%
Te Whirihoranga Diode 3µA @ 4V Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23-3