BZX84B3V3-E3-08
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZX84B3V3-E3-08 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84B3V3-E3-08
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23-3
Ngā Rauemi: BZX84B3V3-E3-08.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84B3V3-E3-08
Tau Wae BZX84B3V3-E3-08 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2530109 pcs Pepa Raraunga BZX84B3V3-E3-08.pdf
Putanga - Whakamotu 95 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown SOT-23-3
Raupapa Automotive, AEC-Q101 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 300mW Ko te poari TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa BZX84B3V3-E3-08-ND
BZX84B3V3-E3-08GITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga BZX84B3V3-E3-08
Tae (Max) (Zzt) 3.3V Whakaahua nui Zener Diode 300mW ±2% Surface Mount SOT-23-3
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±2% Te Whirihoranga Diode 5µA @ 1V
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr -