BZX384B13-E3-08
Hua Hua
Tau Wae: BZX384B13-E3-08
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Ngā Rauemi: BZX384B13-E3-08.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX384B13-E3-08
Tau Wae BZX384B13-E3-08 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 200MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1984123 pcs Pepa Raraunga BZX384B13-E3-08.pdf
Putanga - Whakamotu 30 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown SOD-323
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 200mW Ko te poari SC-76, SOD-323
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga BZX384B13-E3-08 Tae (Max) (Zzt) 13V
Whakaahua nui Zener Diode 200mW ±2% Surface Mount SOD-323 ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±2%
Te Whirihoranga Diode 100nA @ 8V Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 200MW SOD323