BZW04-128HE3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZW04-128HE3/73 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZW04-128HE3/73
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 128VWM 207VC DO204AL
Ngā Rauemi: BZW04-128HE3/73.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZW04-128HE3/73
Tau Wae BZW04-128HE3/73 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 418311 pcs Pepa Raraunga BZW04-128HE3/73.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 143V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 128V Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AL (DO-41)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 400W Power - Peak Pulse 2A
Ko te poari DO-204AL, DO-41, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks Waehanga Kaihanga BZW04-128HE3/73
Whakaahuatanga TVS DIODE 128VWM 207VC DO204AL I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 207V