BZT55C22-GS08
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZT55C22-GS08 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT55C22-GS08
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 22V 500MW SOD80
Ngā Rauemi: BZT55C22-GS08.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT55C22-GS08
Tau Wae BZT55C22-GS08 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE ZENER 22V 500MW SOD80 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2568459 pcs Pepa Raraunga BZT55C22-GS08.pdf
Putanga - Whakamotu 55 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown SOD-80 QuadroMELF
Raupapa Automotive, AEC-Q101 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 500mW Ko te poari SOD-80 Variant
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga BZT55C22-GS08 Tae (Max) (Zzt) 22V
Whakaahua nui Zener Diode 500mW ±5% Surface Mount SOD-80 QuadroMELF ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Te Whirihoranga Diode 100nA @ 16V Whakaahuatanga DIODE ZENER 22V 500MW SOD80
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.5V @ 200mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZT55C22 L0G
BZT55C22 L0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 22V 500MW MINI MELF