BZT52C75-HE3-18
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZT52C75-HE3-18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52C75-HE3-18
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 75V 410MW SOD123
Ngā Rauemi: BZT52C75-HE3-18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52C75-HE3-18
Tau Wae BZT52C75-HE3-18 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE ZENER 75V 410MW SOD123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1723920 pcs Pepa Raraunga BZT52C75-HE3-18.pdf
Putanga - Whakamotu 250 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown SOD-123
Raupapa Automotive, AEC-Q101 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 410mW Ko te poari SOD-123
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga BZT52C75-HE3-18 Tae (Max) (Zzt) 75V
Whakaahua nui Zener Diode 410mW ±5% Surface Mount SOD-123 ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Te Whirihoranga Diode - Whakaahuatanga DIODE ZENER 75V 410MW SOD123