BZM55C47-TR
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZM55C47-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZM55C47-TR
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 500MW MICROMELF
Ngā Rauemi: BZM55C47-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZM55C47-TR
Tau Wae BZM55C47-TR Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 2099838 pcs Pepa Raraunga BZM55C47-TR.pdf
Putanga - Whakamotu 700 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown MicroMELF
Raupapa Automotive, AEC-Q101 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 500mW Ko te poari 2-SMD, No Lead
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga BZM55C47-TR Tae (Max) (Zzt) 47V
Whakaahua nui Zener Diode 500mW Surface Mount MicroMELF ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Te Whirihoranga Diode 1µA @ 36V Whakaahuatanga DIODE ZENER 500MW MICROMELF
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.5V @ 200mA