P260P-D1AS2ABR50K
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P260P-D1AS2ABR50K
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua POTENTIOMETER
Ngā Rauemi: P260P-D1AS2ABR50K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P260P-D1AS2ABR50K
Tau Wae P260P-D1AS2ABR50K Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
He Rahinga Kei te wātea 27137 pcs Pepa Raraunga P260P-D1AS2ABR50K.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema - Taper Linear
Raupapa P260 Te hurihanga 295°
Tuhinga Whakatika Conductive Plastic Te Pakanga (Ohms) 50k
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Tuhinga o mua 1
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Panel Mount
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 50k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.5W, 1/2W PC Pins Mahinga Whakauru 1/4-32
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika Side Adjustment
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.630" (16.00mm)
Kaupapa Mahi 0.126" (3.20mm)