90PR50LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 90PR50LF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 50 OHM 0.75W PC PIN SIDE
Ngā Rauemi: 90PR50LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 90PR50LF
Tau Wae 90PR50LF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 50 OHM 0.75W PC PIN SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82615 pcs Pepa Raraunga 90PR50LF.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.810" x 0.190" Face x 0.250" H (20.57mm x 4.83mm x 6.35mm)
Raupapa 90 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 50 Ohms Mana (Watts) 0.75W, 3/4W
Tuhinga o mua 20 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Momo Whakatika Side Adjustment
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
90PR500KLF
90PR500KLF
Kaihanga: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga: TRIMMER 500K OHM 0.75W PC PIN
I roto i te taonga: 78281 pcs
Tikiake: 90PR500KLF.pdf
RFQ
90PR25KLF
90PR25KLF
Whakaahuatanga: TRIMMER 25KOHM 0.75W PC PIN SIDE
I roto i te taonga: 73889 pcs
Tikiake: 90PR25KLF.pdf
RFQ
90PR50LFTB
90PR50LFTB
Whakaahuatanga: TRIMMER 50 OHM 0.75W PC PIN SIDE