89PR200LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
89PR200LF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 89PR200LF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 200OHM 0.75W PC PIN SIDE
Ngā Rauemi: 89PR200LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 89PR200LF
Tau Wae 89PR200LF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 200OHM 0.75W PC PIN SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95623 pcs Pepa Raraunga 89PR200LF.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.750" x 0.190" Face x 0.250" H (19.05mm x 4.83mm x 6.35mm)
Raupapa 89 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 200 Ohms Mana (Watts) 0.75W, 3/4W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 987-1560
Tuhinga o mua 20 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Momo Whakatika Side Adjustment
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
89PR1KLF
89PR1KLF
Kaihanga: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga: TRIMMER 1K OHM 0.75W PC PIN SIDE
I roto i te taonga: 88384 pcs
Tikiake: 89PR1KLF.pdf
RFQ
89PR200LFTB
89PR200LFTB
Whakaahuatanga: TRIMMER 200OHM 0.75W PC PIN SIDE