89PR100LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
89PR100LF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 89PR100LF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 100OHM 0.75W PC PIN SIDE
Ngā Rauemi: 89PR100LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 89PR100LF
Tau Wae 89PR100LF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 100OHM 0.75W PC PIN SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97294 pcs Pepa Raraunga 89PR100LF.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.750" x 0.190" Face x 0.250" H (19.05mm x 4.83mm x 6.35mm)
Raupapa 89 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 100 Ohms Mana (Watts) 0.75W, 3/4W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 987-1556
Tuhinga o mua 20 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment
Momo Whakatika Side Adjustment
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
89PR10LF
89PR10LF
Kaihanga: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga: TRIMMER 10 OHM 0.75W PC PIN SIDE
I roto i te taonga: 101475 pcs
Tikiake: 89PR10LF.pdf
RFQ
89PR100KLF
89PR100KLF
Whakaahuatanga: TRIMMER 100K OHM 0.75W PC PIN
I roto i te taonga: 95143 pcs
Tikiake: 89PR100KLF.pdf
RFQ
89PR100LFTB
89PR100LFTB
Whakaahuatanga: TRIMMER 100OHM 0.75W PC PIN SIDE