84WR20LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
84WR20LF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 84WR20LF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 20 OHM 0.25W GW TOP ADJ
Ngā Rauemi: 84WR20LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 84WR20LF
Tau Wae 84WR20LF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 20 OHM 0.25W GW TOP ADJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50067 pcs Pepa Raraunga 84WR20LF.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Te Tae Tema ±250ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.250" x 0.250" Face x 0.335" H (6.36mm x 6.35mm x 8.51mm)
Raupapa 84 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 20 Ohms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua 12 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 20 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment
Momo Whakatika Top Adjustment
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
84WR250KLF
84WR250KLF
Kaihanga: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga: TRIMMER 250K OHM 0.25W GW TOP
I roto i te taonga: 59991 pcs
Tikiake: 84WR250KLF.pdf
RFQ
84WR20LFTR
84WR20LFTR
Whakaahuatanga: TRIMMER 20 OHM 0.25W GW TOP ADJ