84PR100LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 84PR100LF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE
Ngā Rauemi: 84PR100LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 84PR100LF
Tau Wae 84PR100LF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43840 pcs Pepa Raraunga 84PR100LF.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi -
Raupapa 84 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 100 Ohms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua 12 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment
Momo Whakatika Side Adjustment
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
84PR100LFTR
84PR100LFTR
Kaihanga: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga: TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE