83PR50KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 83PR50KLF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 50K OHM 0.5W GW TOP ADJ
Ngā Rauemi: 83PR50KLF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 83PR50KLF
Tau Wae 83PR50KLF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 50K OHM 0.5W GW TOP ADJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41593 pcs Pepa Raraunga 83PR50KLF.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.320" x 0.250" Face x 0.180" H (8.12mm x 6.35mm x 4.57mm)
Raupapa 83 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 50 kOhms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 50 kOhms 0.5W, 1/2W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment