82PR50KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
82PR50KLF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 82PR50KLF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Ngā Rauemi: 82PR50KLF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 82PR50KLF
Tau Wae 82PR50KLF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 112475 pcs Pepa Raraunga 82PR50KLF.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Round - 0.250" Dia x 0.140" H (6.35mm x 3.56mm)
Raupapa 82 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 50 kOhms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 987-1547
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 50 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment