78PR50LF
Hua Hua
Tau Wae: 78PR50LF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 50 OHM 1W PC PIN SIDE
Ngā Rauemi: 78PR50LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 78PR50LF
Tau Wae 78PR50LF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 50 OHM 1W PC PIN SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29117 pcs Pepa Raraunga 78PR50LF.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 1.250" x 0.195" Face x 0.320" H (31.75mm x 4.95mm x 8.13mm)
Raupapa 78 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 50 Ohms Mana (Watts) 1W
Tuhinga o mua 22 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Ohms 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment Momo Whakatika Side Adjustment