78PR100LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 78PR100LF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 100 OHM 1W PC PIN SIDE
Ngā Rauemi: 78PR100LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 78PR100LF
Tau Wae 78PR100LF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 100 OHM 1W PC PIN SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27977 pcs Pepa Raraunga 78PR100LF.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 1.250" x 0.195" Face x 0.320" H (31.75mm x 4.95mm x 8.13mm)
Raupapa 78 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 100 Ohms Mana (Watts) 1W
Tuhinga o mua 22 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment Momo Whakatika Side Adjustment