72PR20LF
Hua Hua
Tau Wae: 72PR20LF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
Ngā Rauemi: 72PR20LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72PR20LF
Tau Wae 72PR20LF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63715 pcs Pepa Raraunga 72PR20LF.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.187" H (9.53mm x 9.53mm x 4.75mm)
Raupapa 72 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 20 Ohms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment